Penzion Dolní Adršpach Adršpach
 
ADRESA Penzion Adršpach
Dolní Adršpach 130
Dolní Adršpach 54957
Česká Republika
Pension-Dolni-Adrspach-130@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Adršpach ubytování Dolní Adršpach Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Dolní Adršpach Adršpach - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Dolní Adršpach Adršpach - disponuje restauracíPenzion Dolní Adršpach Adršpach - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Dolní Adršpach Adršpach - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Dolní Adršpach Adršpach - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Adršpach / Dolní Adršpach

Rodinný penzion Adršpach se nachází v srdci Adršpašsko-teplických skal,  který je oblíbeným místem pro hosty, kteří upřednostnují aktivní dovolenou a volný čas. Hosté adršpašského penzionu uvítají především milý personál, který se bude snažit splnit všechna Vaše přání skloubenou s rodinnou atmosférou.

Rodinný penzion Adršpach v Dolním Adršpachu ubytování
Pro hosty jsou připraveny 4 pokoje s kapacitou 2-4 lůžek a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je rovněž 6 chatek se společným sociálním zařízením a zázemím pro venkovní kuchyň a grilování. Ubytování v penzionu je kalkulováno se snídaní.

Rodinný penzion Adršpach ubytování v Dolním Adršpachu gastronomie
Rodinný penzion Adršpach v Dolním Adršpachu nabízí svým hostům vskutku kulinářské zážitky.Pochutnáte si jak na regionální, tak mezinárodní kuchyni. Je kladen důraz především na místní produkty z farem jako jsou bio potraviny a zvěřina z místní honitby. Na podzim se můžete těšit houbové speciality. Pro ty, co dávají přednost sladkému, jsou pečeny výtečné domácí koláče.

Ubytování v Dolním Adršpachu penzion Adršpach okolí
Adršpach je vynikajícím výchozím místem pro pěší turisty i cykloturisty, ale především je Mekkou horolezců. Ti zde podnikali první výstupy již počátkem 20. století. Nejvýznamnějšími památkami obce jsou kostel Povýšení sv. Kříže z počátku 19. století a Adršpašský zámek z let 1577-1580, který byl původně postaven jako tvrz již v 15. století. V dolním Adršpachu sídlí Muzeum horolezectví a v okolí obce najdete také několik kamenných smírčích křížů. Největším lákadlem Adršpachu jsou však bezpochyby skály a skalní hrady. Nejbližší z nich je hrad Adršpach na Starozámeckém vrchu přímo nad obcí. Z dalších známých jmenujme Střmen v Teplických skalách. Velmi známé je také Adršpašské jezírko uprostřed skalního města, po kterém je možné svézt se na loďce. Severně od obce, za Křížovým vrchem, který je chráněn jako přírodní rezervace "Křížová cesta", stojí zřícenina kostela.